Deberitz, Per(1880-1945)
Nordenvind, Skåtøy 1939
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -. 39.
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: Nordenvind Skåtøy 1939.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000