Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Nordenvind, Skåtøy 1939

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -. 39.

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: Nordenvind Skåtøy 1939.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000