Widerberg, Frans(1934-2017)
Dyrene
Litografi
Lysmål: 63x82, Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 6/50
Pedersen 337.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
Lysmål: 63x82, Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 6/50
Pedersen 337.
Vurdering