Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Dyrene

Litografi
Lysmål: 63x82, Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 6/50

Pedersen 337.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000