Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
De usynlige

Litografi
Arket: 90x63 Motivet: 81,5x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80X
Påtegnet med tittel nede på arket.
Fra 1979.
Pedersen 208.

Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 7 400