Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Widerberg, Frans (1934-2017)
De usynlige

Litografi
Arket: 90x63 Motivet: 81,5x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80X
Påtegnet med tittel nede på arket.
Fra 1979.
Pedersen 208.

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 7 400