Widerberg, Frans(1934-2017)
De usynlige
Litografi
Arket: 90x63 Motivet: 81,5x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 80X
Påtegnet med tittel nede på arket.
Fra 1979.
Pedersen 208.
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 400