Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Widerberg, Frans (1934-2017)
Fugl

Litografi
Lysmål: 62x82, Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 18/50

Pedersen 336.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 7 000