Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Crepin 1988
Koldnål
Lysmål: 52x40, Motivet: 49x38
Signert og datert nede t.h.: Kjell Erik Killi Olsen 1988
Påtegnet og nummerert nede t.v.: 35/60 koldnål
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 2 200