Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)
Crepin 1988

Koldnål
Lysmål: 52x40, Motivet: 49x38
Signert og datert nede t.h.: Kjell Erik Killi Olsen 1988

Påtegnet og nummerert nede t.v.: 35/60 koldnål

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 200