Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Crepin 1988

Koldnål
Lysmål: 52x40, Motivet: 49x38
Signert og datert nede t.h.: Kjell Erik Killi Olsen 1988

Påtegnet og nummerert nede t.v.: 35/60 koldnål

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 2 200