Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Ertsland, Alf(1946-)
Komposisjon 1988

Blandingsteknikk på papir
Lysmål=Motiv: 72x101
Signert og datert nede t.h.: Alf Ertsland -88

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 4 000