Ertsland, Alf(1946-)
Komposisjon 1988
Blandingsteknikk på papir
Lysmål=Motiv: 72x101
Signert og datert nede t.h.: Alf Ertsland -88
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 4 000
Blandingsteknikk på papir
Lysmål=Motiv: 72x101
Vurdering