Nyquist, Arild(1937-2004)
Kjærligheten 1990
Serigrafi med tekst
Lysmål: 68,5x48,5 Motivet: 59x44
Signert og datert i trykket nede på midten: Arild Nyquist 1990
Opplag 150.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 700