Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Nyquist, Arild (1937-2004)
Kjærligheten 1990

Serigrafi med tekst
Lysmål: 68,5x48,5 Motivet: 59x44
Signert og datert i trykket nede på midten: Arild Nyquist 1990

Opplag 150.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 1 700