Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nyquist, Arild(1937-2004)
Kjærligheten 1990

Serigrafi med tekst
Lysmål: 68,5x48,5 Motivet: 59x44
Signert og datert i trykket nede på midten: Arild Nyquist 1990

Opplag 150.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 700