Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Godnattkyss (Brun variant)

Litografi
Lysmål: 54,5x66, Motivet: 52x63,5
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 50 eks. (Brun variant.)

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00