Bleken, Håkon(1929-)
Blomst i mørke 1995
Litografi
Arket=Motivet: 76x55,5
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -95
Påtegnet nede t.v.: pr. tr.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi
Arket=Motivet: 76x55,5
Påtegnet nede t.v.: pr. tr.
Vurdering