Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Mor og barn

Litografi
Lysmål: 75,5x45,5 Motivet: 74x44
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede t.v: Pröve T.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500