Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Nerdrum, Odd (1944-)
Mor og barn

Litografi
Lysmål: 75,5x45,5 Motivet: 74x44
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede t.v: Pröve T.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 8 500