Picasso, Pablo(1881-1973)
Aquatint 20 juillet 1968 II
Radering
Arket: 25x28,5 Motivet: 6x8,5
Datert i platen oppe på midten: 20.7.68 II.
Signert nede t.h.: Picasso
Nummerert nede t.v.: 6/50
Bloch 1691.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000