Johansen, Svein(1946-)
Fra "Det tredje landskap"
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.
Vurdering
NOK 10 000