Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Johansen, Svein(1946-)
Fra "Det tredje landskap"

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500