Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Kjær, Anders(1940-)
Good Golly, min Molly 1970

Serigrafi
Lysmål: 70x49,5 Motivet: 66,5x44,5
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 42/50
Påtegnet med tittel nede på midten: "Good Golly, min Molly!"

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 200