Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kjær, Anders (1940-)
Good Golly, min Molly 1970

Serigrafi
Lysmål: 70x49,5 Motivet: 66,5x44,5
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 42/50
Påtegnet med tittel nede på midten: "Good Golly, min Molly!"

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 200