Kavli, Arne(1878-1970)
Sommerdag ved Rønnes
Olje på lerret
40x47
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
40x47
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering