Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Sommerdag ved Rønnes

Olje på lerret
40x47
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000