Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Strøm, Halfdan (1863-1949)
Fra Oslofjorden 1907

Olje på lerret
53x65
Signert og datert nede t.v.: Halfdan Ström -1907.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen, på engelsk: "At the Kristiania Fjord". (Kristiania skiftet navn til Oslo i 1925). Motivet er fra indre fjord, antagelig sett fra Bjerkøya mot Nesoddlandet og Steilene.

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000