Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret
61x67
Signert nede t.h.: A -Kavli

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 135 000