Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne på hagetrapp
Olje på lerret
61x67
Signert nede t.h.: A -Kavli
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
61x67
Signert nede t.h.: A -Kavli
Vurdering
NOK 150 000–200 000