Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Krohg, Christian (1852-1925)
I tussmørket

Olje på lerret
30x45
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Chr Krohg: I tusmørket".

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 92 000