Krohg, Christian(1852-1925)
I tussmørket
Olje på lerret
30x45
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Chr Krohg: I tusmørket".
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 92 000