Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Venezia

Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000