Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Komposisjon 1953

Olje på lerret
71x85
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 53.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 65 000