Komposisjon 1953
Olje på lerret
71x85
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 53.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
71x85
Vurdering
NOK 70 000–90 000