Riis, Bendik(1911-1988)
Sang i skog 1942
Olje på lerret
80x50
Signert, påtegnet med noe utydelig tittel og datert nede t.v.: Sang i skog Bendik Riis -42
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
80x50
Vurdering