Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Enger, Erling (1899-1990)
Skogsinteriør 1935

Pulverteknikk
109,5x95,5
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -35

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1984, kat.nr. 44.
Kunstnernes Hus, Oslo 1991, kat.nr. 17 med tittel: "Skogsinteriør".

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 240 000