Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Venezia

Olje på lerret
33x40
Signert nede t.h.: FT.

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000