Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Venezia

Olje på lerret
33x40
Signert nede t.h.: FT.

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000