Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Sommer

Akvarell på papir
Arket: 37,5x51,5
Signert nede t.v.: Th. Kittelsen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 459 med tittel "Sommer".

Vurdering
NOK 60 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00