Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Sommer
Akvarell på papir
Arket: 37,5x51,5
Signert nede t.v.: Th. Kittelsen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 459 med tittel "Sommer".
Vurdering
NOK 60 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Akvarell på papir
Arket: 37,5x51,5
Vurdering
NOK 60 000