Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Riis, Bendik (1911-1988)
Stil Leben Nature Morte: to Pærer 1950

Olje på plate
42x51
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet med tittel nede t.v.: Stil Leben Nature Morte: to Pærer
Datert og påtegnet nede t.h.: 29-9-1950 Verdi: Kr. 1795.- Assurance Kr. 1940.-

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 150 000