Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Stil Leben Nature Morte: to Pærer 1950

Olje på plate
42x51
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet med tittel nede t.v.: Stil Leben Nature Morte: to Pærer
Datert og påtegnet nede t.h.: 29-9-1950 Verdi: Kr. 1795.- Assurance Kr. 1940.-

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 150 000