Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Fragelitografi
Lysmål: 39x31, Motivet: 35,5x28,5
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 95/100

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 163.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00