Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Fargelitografi
Arket: 69x52
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Påtegnet nede t.v.: "Særtrykk"

En del av et diptykon

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 190.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 10 000–12 000