Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Solem, Maria Veronica Lindegaard(1949-)
Time 1989

Serigrafi
Arket: 88x112, Motivet: 68x92,5
Signert og datert nede t.h.: Maria Veronica L Solem 89

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 44/75 Serigrafi
Påtegnet med tittel nede på midten

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500