Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Mann og hest i vind

Litografi
Lysmål: 29x37 Motivet: 22x28,5
Signert nede t.h.: Med hilsen L. Eikaas

Påtegnet nede t.v.: P. trykk.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 700