Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Mann og hest i vind
Litografi
Lysmål: 29x37 Motivet: 22x28,5
Signert nede t.h.: Med hilsen L. Eikaas
Påtegnet nede t.v.: P. trykk.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 700
Litografi
Påtegnet nede t.v.: P. trykk.
Vurdering