Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Mann og hest i vind

Litografi
Lysmål: 29x37 Motivet: 22x28,5
Signert nede t.h.: Med hilsen L. Eikaas

Påtegnet nede t.v.: P. trykk.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 1 700