Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Sonja Henie, Skogsmaleren Kåre Tveter og Utflyttet Jølstring

Fargelitografi, litografi og litografi
Lysmål: 40x32 Motivet: 37,5x30,5 + Lysmål: 15x13 Motivet: 14,5x11 + Lysmål: 38x29 Motivet: 36,5x24
Signert nede t.h.: Eikaas + Signert nede t.h.: Eikaas + Usignert

Påtegnet nede t.v.: lito e. t.
+
Påtegnet med tittel i trykket nede: Skogsmaleren
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Lito 1/75
+
Tittel i trykket nede t.h.: utflyttet - Jølstring
Nummerert nede t.v.: 9/75

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–5 000