Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Chagall, Marc (1887-1985)
Uten tittel

Litografi
Lysmål: 41x31 Motivet: 36x26,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 19/50

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 10 000