Chagall, Marc(1887-1985)
Moses med loven
Litografi
Lysmål: 37x26
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 4/75
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Litografi
Lysmål: 37x26
Nummerert nede t.v.: 4/75
Vurdering