Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Nielsen, John David (1938-)
Figur i interiør 1991

Pastell på papir
Lysmål: 100x73
Signert og datert midt på t.h.: J D Nielsen 91

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 7 500