Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Kvinne ved klaver

Olje på lerret
110,5x90,5
Signert nede t.h.: Astri Welhaven

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000