Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Kvinne ved klaver
Olje på lerret
110,5x90,5
Signert nede t.h.: Astri Welhaven
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
110,5x90,5
Vurdering
NOK 70 000–90 000