Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåt i frisk bris

Olje på lerret
85x109
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000