Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåt i frisk bris
Olje på lerret
85x109
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
85x109
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 50 000