Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon 1999

Olje på lerret
198x126
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1999"

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00