Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Rose, Knut (1936-2002)
Komposisjon 1999

Olje på lerret
198x126
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1999".

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000