Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever og liggende

Olje på lerret
96x115
Signert nede t.v.: Frans

LITTERATUR: Frans Widerberg, utstillingskatalog Kunstnernes Hus 1990, avbildet s. 18, uten kat.nr. med årstall 1989. Ø. Pedersen: Frans Widerberg, Bilder, En reise 1994, avbildet s. 28, med årstall 1990.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000