Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Seterjentens fridag. En flørt

Olje på lerret
100x63
Signert nede t.v.: Hans Dahl.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00