Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinne med hatt

Olje på lerret
62x42
Signert nede t.v.: C Krohg

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000