Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fra Veøya 1836

Olje på lerret
37x44
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vedöe. 2 Aug. 36. TF.

Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 77 med tittel: "Veøy".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000