Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fra Veøya 1836

Olje på lerret
37x44
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vedöe. 2 Aug. 36. TF.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 77 med tittel: "Veøy".

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000