Fearnley, Thomas(1802-1842)
Veblungsnæset 1836
Olje på papir, oppklebet på plate
21,5x31
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Veblungsnæset. 6. Aug 36 TF.
Påtegnet på baksiden av platen: "Romsdalshorn til Höire Vingetinderne til Venstre Gaarden Sætnæs".
Vurdering
NOK 175 000–200 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 500 000