Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Veblungsnæset 1836

Olje på papir, oppklebet på plate
21,5x31
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Veblungsnæset. 6. Aug 36 TF.

Påtegnet på baksiden av platen: "Romsdalshorn til Höire Vingetinderne til Venstre Gaarden Sætnæs".

Vurdering
NOK 175 000–200 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 500 000