Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Foss med tømmerfløtere 1858
Olje på lerret
107,5x89
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1858
Antagelig fra Rukkedalen i Hallingdal. Rukkedalen er en sidedal til hoveddalføret Hallingdal i Nesbyen kommune i Viken.
Haverkamp 294.
Vurdering
NOK 1 000 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 1 000 000