Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fra Gudvangen 1886
Olje på lerret
150x112
Signert og datert nede t.v.: A. Rasmussen Df 1886.
Påtegnet på plakett på rammen: Gudvangen, Norway A. Rasmussen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 185 000