Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fra Gudvangen 1886

Olje på lerret
150x112
Signert og datert nede t.v.: A. Rasmussen Df 1886.

Påtegnet på plakett på rammen: Gudvangen, Norway A. Rasmussen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 185 000