Kaulum, Haakon(1863-1933)
En sommerdag på Laurvigsfjorden 1889
Olje på lerret
42x55
Signert og datert nede t.h.: Kaulum -89
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering