Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kaulum, Haakon (1863-1933)
En sommerdag på Laurvigsfjorden 1889

Olje på lerret
42x55
Signert og datert nede t.h.: Kaulum -89

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering