Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Professor Kristian Schreiner

Fargelitografi trykket i svart og grønt på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 800x693 mm Motivet: 600x510
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1928
Woll 687 V.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000