Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

H-Mark, Anthony (1817-1886)
Seilskute i åpent farvann

Olje på lerret
75x100
Signert nede t. h.: H Anthony.

Vurdering