Holbø, Halvdan(1907-1995)
Sygard Sunde i Vågå 1954
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1954
Signert og påtegnet: Småbruk i Vågå, på baksiden. Samt påtegnet: Småbruket: Sygard Sunde i Vågå.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 200