Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Hjertsen, Sverre (1909-1968)
Rullestener Lista 1949

Olje på lerret
97x119
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -49.

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen. Annen tittel på baksiden av blindrammen: Sommermorgen.

Vurdering
NOK 4 000–5 000