Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fjordlandskap med båter og folkeliv 1877

Olje på lerret
37x60
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1877

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 190 000