Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap med båter og folkeliv 1877
Olje på lerret
37x60
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1877
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 190 000
Olje på lerret
37x60
Vurdering
NOK 150 000–200 000