Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Krohn, Julie de Holmberg (1882-1956)
Blomstrende kaktus i vinduskarm

Olje på lerret
65x55
Signert nede t. v.: J de H Krohn

Vurdering
NOK 2 000