Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Krohg, Guy(1917-2002)
Dansende kvinne 1938

Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: Gyu Krohg 38

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 3 000